Studio Radia Gab In Net

STUDIO RADIA
GAB IN NET

NASZE REALIZACJE // PORTFOLIO

Jesteśmy dynamicznym i profesjonalnym studiem nagraniowym, specjalizującym się w tworzeniu wysokiej jakości nagrań dźwiękowych. Nasze doświadczenie oraz zaangażowanie w każdy projekt sprawiają, że jesteśmy doskonałym partnerem dla wszystkich, którzy pragną uzyskać wyjątkowe brzmienie i doskonałą jakość dźwięku.

Logo Studia Radia Gab In Net

UDŹWIĘKOWIENIA

Cykl słuchowisk "Cantos"

Jesteśmy bardzo dumni, że mieliśmy okazję stworzyć udźwiękowienie do fascynującego cyklu słuchowisk zatytułowanego „Cantos”. Naszym celem było stworzenie dźwiękowej oprawy, która pogłębiałaby narrację, podkreślała nastroje oraz oddawała charakterystyczne elementy każdej historii. Przywiązaliśmy ogromną wagę do detali, dbając o każdy dźwięk i efekt, aby w pełni oddać atmosferę, emocje i wizję reżyserską. Podczas procesu tworzenia udźwiękowienia „Cantos” eksperymentowaliśmy z różnymi technikami dźwiękowymi, komponując muzykę, projektując dźwięki otoczenia i realizując nagrania głosów aktorów. Starannie dobieraliśmy instrumenty i brzmienia, aby oddać wyjątkowy charakter każdej historii, uwypuklając zarówno jej liryczną jakość, jak i intensywne momenty akcji.

Słuchowisko "Pocztówka z Tenibagu"

Jesteśmy niezmiernie dumni z roli, jaką odegraliśmy jako współautorzy scenariusza i wykonawcy udźwiękowienia słuchowiska zatytułowanego „Pocztówka z Tenibagu”. To projekt, który pozwolił nam połączyć nasze umiejętności w tworzeniu historii z naszą pasją do dźwięku, tworząc niezwykłą opowieść dźwiękową. „Pocztówka z Tenibagu” to wciągająca opowieść, która przenosi słuchaczy w podróż przez tajemniczą krainę, pełną przygód i odkryć, w formie wakacyjnego reportażu. W ramach udźwiękowienia „Pocztówki z Tenibagu” skupiliśmy się na tworzeniu dźwiękowej atmosfery, która przykuwa uwagę słuchaczy i wciąga ich w świat opowieści. Stworzyliśmy unikalne ścieżki dźwiękowe, które podkreślały emocje, budowały napięcie i dodawały głębi każdemu momentowi.

Słuchowisko "Śmiało o miłości"

Jesteśmy zaszczeni, że mogliśmy zrealizować nagrania, udźwiękowienie i skomponować muzykę do słuchowiska o wdzięcznym tytule „Śmiało o miłości”. To projekt, który dał nam możliwość wykorzystania naszych umiejętności dźwiękowych i twórczego wkładu, tworząc pełne pasji i emocji doświadczenie dźwiękowe. Słuchowisko „Śmiało o miłości” to porywająca opowieść, która przenosi słuchaczy w świat romantycznych i emocjonalnych rozterek. Jako współautorzy muzyki i wykonawcy udźwiękowienia, mieliśmy za zadanie tworzyć dźwiękowe tło, które podkreślałoby atmosferę i oddawało głębię uczuć obecnych w historii. Dbałyśmy o jakość dźwięku, a także odbiór aktorów, aby ich głosy brzmiały naturalnie i oddawały intencje ich postaci. Pracowałyśmy nad stworzeniem dźwięków otoczenia, które wciągały słuchaczy w świat opowieści, a jednocześnie nie przytłaczały dialogów i muzyki.

Film "BETON W PUSZCE"

Jesteśmy zadowoleni, że mieliśmy okazję pracować nad udźwiękowieniem filmu „BETON W PUSZCE” i możemy teraz podzielić się tym projektem w naszym portfolio. To niezwykle ekscytujący film, który pozwolił nam wykorzystać nasze umiejętności dźwiękowe, tworząc wciągające i angażujące doświadczenie dźwiękowe. „BETON W PUSZCE” to film, który porusza ważne społeczne tematy i prowokuje do refleksji. Jako wykonawcy udźwiękowienia mieliśmy za zadanie stworzyć dźwiękową atmosferę, która wzmocniłaby narrację filmu i oddawała jego emocjonalny ładunek. Projektowaliśmy ścieżki dźwiękowe, które podkreślały napięcie, budowały atmosferę i angażowały emocjonalnie. Dbałyśmy o każdy detal, od dźwięków otoczenia po efekty specjalne, aby tworzyć autentyczne doświadczenie dźwiękowe.

Film "NA CZAS"

Jesteśmy niezwykle podekscytowani, że mieliśmy okazję pracować nad filmem „NA CZAS” jako wykonawcy udźwiękowienia oraz technicy dźwięku na planie filmowym. Ten projekt był dla nas niesamowitą przygodą, w której mogliśmy połączyć naszą pasję do dźwięku z tworzeniem filmowych doświadczeń dźwiękowych. „Na czas” to film pełen napięcia i emocji, który porusza ważne tematy i angażuje widza na wielu poziomach. Nasza rola polegała na tworzeniu dźwiękowej warstwy, która wzmocniała narrację i wprowadzała odbiorców w odpowiedni nastrój. Podczas udźwiękowienia filmu „NA CZAS” dbaliśmy o każdy detal, aby dźwięki i efekty oddawały charakterystykę scen, podkreślały akcję oraz oddawały emocje bohaterów. Projektując ścieżki dźwiękowe i projektując dźwięki otoczenia, staraliśmy się przekazać widzom pełne doświadczenie dźwiękowe, które wzbogacało odbiór filmu.

UTWORY MUZYCZNE

NAGRANIA WOKALNE